סוויטת לוטוס

סוויטת לילך

סוויטת יסמין

סוויטה 3

סוויטה 2

סוויטה 1

צימר צרפת

צימר מרוקו

צימר יפן

צימר הוואי

צימר אפריקה

סוף סוף צימרים כמו שאנחנו אוהבים!

לחפש צימר טוב הוא לא משימה פשוטה בכלל, ויש המון אכזבות בתחום. אנשים מפתחים ציפיות רבות בנוגע לחופשה שלהם, וכשהם נפגשים עם המציאות – הם מתאכזבים, וחבל. הנה לפניכם המלצה גורפת שלא תותיר אתכם עם טעם מר. צימרים ליד אשקלון של אחוזה 75 מבטיחים לכם הנאה עד בלי די!

צימרים ליד אשקלון

צימרים ליד אשקלון הם המלצה מדהימה לכל מי שרוצה להגיע ולהנות מצימר על רמה. חסל סדר תסכולים ואכזבות, חסל סדר ציפיות ותהיות. במקום להתפשר על פחות מן הטוב, באים אל צימרים ליד אשקלון ונהנים באמת עד הסוף. כי הצימרים של אחוזה 75 עונים באמת על הצורך האנושי. כאן יודעים מה צריך בשביל להתפנק ונותנים לאדם להרגיש שמגיע לו הנאה אמיתית.

צימרים ליד אשקלון - שווה לבוא מרחוק!

אנשים רבים מעדיפים את דרום הארץ כדי להרגיש חופש אמיתי. כך הם מתנתקים מכל העסקים שלהם ומכל הערים המרכזיות שמקיפות אותם מכל צד. דרום הארץ מלא בנופים מרהיבים ויש שם המון מסלולי טיולים, כך שאפשר לשלב חופש באותם צימרים ליד אשקלון עם טיול מרהיב.
איך עושים את זה?
מבררים אודות מסלולי טיולים אפשריים, ומתכננים את סדר היום, אחר כך מזמינים צימרים ליד אשקלון לימים המתאימים, ופשוט באים כאן לישון ולהנות.

מה מקבלים כאן?

הכיף הגדול הוא שבתוך צימרים ליד אשקלון לא באים רק בשביל לישון ולהמשיך הלאה. צימרים ליד אשקלון הם ההנאה לכשעצמה. כאן אפשר לנוח ולבלות ולהרגיש איך ממצים את החופשה, בעלי הצימר של אחוזה 75 דאגו לכל פרט. נראה שעשו כאן כל מאמץ כדי להנות את הנופשים עד הסוף.
הנוף הנשקף מן הצימרים הוא מדהים, פסטורלי ושקט. כל האזור הוא רחב ידיים ומרווח, ומעניק הרגשת מרחבים מהממת. הסוויטות כולן יפהפיות, מאובזרות בכל הפרטים, מפוארות ומעניקות הרגשה של ארמון מלכים. ישנם חדרים עם ג’קוזי וישנם חדרי רחצה יוקרתיים. מתאים מאד לבילוי של ירח דבש או ימי נישואין.
מחפשים להעניק מתנה למישהו אהוב? רוצים להנות עד הסוף? בואו לחגוג עם צימרים ליד אשקלון, ותבינו מה זה טוב!

אתם מוכרחים לנסות את זה! חבל על כל יום שעובר! התקשרו עכשיו!
052-4164433